UA-192173276-1 UA-192173276-1
 

FABRİKA EPOKSİ ZEMİN KAPLAMA

Üretim Alanları Epoksi Zemin Kaplama

Fabrika ve üretim alanlarınızda eski, yıpranmış, deforme olmuş, çatlak, soyulma, kopma gibi sıkıntılar mevcut ise deforme olmuş epoksi zeminlerinizin rehabilitasyonu konusunda bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eski epoksi kaplamanın yenilenmesi konusunda uzman ekiplerimiz zeminlerinizi inceler ve uygun renovasyon ile ilk gün ki kaplama performansı sağlar. Fabrika ve üretim alanlarında epoksi zemin kaplama uygulamaları zeminde forklift, transpalet gibi taşıyıcı araç trafiği, yapılan üretimin özelliği ve zeminden beklentilere göre farklılık gösterir. Fabrikanız zeminleri ile ilgili epoksi kaplama uygulamaları için Epokon Grup en uygun maliyetler ve epoksi zemin kaplama fiyatları ile m2 bazında sistem ve planlama yaparak fizibilite çalışmasını gerçekleştirir, bu çalışma yapılırken fabrika, üretim alanları veya depo zeminlerinizden beklentileriniz göz önüne alınır, tesisiniz üretim süreci ve iş akışı dikkate alınır.

Fabrika içi epoksi zemin kaplama uygulamalarında önceden keşif yapılır ve uygulama süresi önceden işveren ile birlikte görüşülerek kararlaştırılır. Uygulama sonrası epoksi zeminin kürlenme süresi işveren'e bildirilir ve süre boyunca zeminler araç trafiğine kapatılır. Epoksi zemin kaplama uygulamaları gıda, elektronik, ilaç, ambalaj vb hijyen ve görünümün ön planda olduğu sektörlerde rakipsiz uygulamalardır.

Fabrika, üretim alanları, atölye, depo, ağır sanayi zeminleri, yüksek hassasiyet gerektiren endüstri kolları ( gıda, savunma sanayi, teknoloji ve ilaç ) ile tüm sektörlerde zemin kaplama sistemi olarak epoksi zemin kaplama uygulamaları tercih edilir. Fabrika ve üretim alanlarında epoksi zemin kaplama uygulamalarının tercih edilmesinin en önemli nedenleri;

Epoksi zemin kaplama ürünleri solvent ve fenol ihtiva etmez.

Fabrika alanlarının ihtiyaç duyduğu hijyen kriterlerini karşılar, antibakteriyeldir.

Uygulamalar teknik kriterlere ve standart sarfiyat oranlarına uyulduğunda çatlama ve kırılma yapmaz.

Fabrika epoksi zemin kaplama uygulaması benzersiz yük dayanımına sahiptir. Epoksi kaplama kürünü aldıktan sonra yüksek ağırlıklar ve titreşimlere dayanımlıdır.

Fabrika epoksi zemin kaplama uygulamaları asit, alkali ve su direnci çok yüksektir ve zaman içinde bu direncini kaybetmez.

Fabrika ve üretim alanlarında yapılan üretimin ve zeminden beklentilerin çeşitliliğine göre farklı uygulamalar gerektirebilir.Epoksi zemin kaplama ürünleri farklı sistemlerden oluşur ve ihtiyaca göre sistem önerinde bulunulur. Doğru sistem önerisi ile fabrika ve üretim alanları uygulamaları bina ömrü ile yaşıt kullanım imkanı sunar.

Epokon Grup, fabrika ve üretim alanlarınızın çalışma şartlarına göre uygulama programı çıkartır, ekstrem şartlar dışında olabilecek en kısa sürede epoksi zemin kaplama uygulamasını tamamlar, sistem konusunda birim maliyetler gözetilerek en uygun zemin kaplama sistemini önerir. Uygulama sonrası yılda iki kere kontrol  hizmeti verir. Epoksi zemin kaplama uygulamlarında her zemin ve ortam şartlarına göre fiyatlar değiştiğinden mutlaka en efektif uygulama yöntemini ve sistemini belirleyerek müşterisini yönlendirir.

Endüstriyel,fabrika ve üretim alanları epoksi zemin kaplama uygulamalarınız için Epokon Grup ile Türkiye'nin her şehrinden iletişime geçebilirsiniz.

Fabrika Zemin