UA-192173276-1 UA-192173276-1
 

Biz, Epokon Grup;

2004 yılından bu yana epoksi kaplama, spor zemin ve zemin sistemleri sektöründe hizmet etmekte olan ve gücüne güç katarak büyüyen dinamik bir ekibiz. Biz; zemin sektöründeki yetkinliklerimizle var olduk. Müşterilerimiz, tedarikçilerimiz, mühendis ve ustalarımız ile beraber yürüyecek daha uzun bir yolumuz var. Dönüp ardımıza baktığımızda ise; pek çok başarılı proje ve çalışmalara imza atmışız. Neler ürettik, neler başardık… Kurum ve markalarımıza özel, hassasiyetlerini dikkate alarak epoksi kaplama uygulamaları yaptık. Teorik sarfiyatlardan ödün vermeden, bina ömrü ile yaşıt kullanım sağlayacak projeler gerçekleştirdik. Bizler, proje tesliminden sonra da teknik hizmet vermeye devam eden, uzman, güvenilir, yaratıcı ve deneyimli bir ekibiz.

Biz; Epokon…

 

 

EPOKSİ KAPLAMA SİSTEMLERİ

- Epoksi Self - Leveling Kaplama

- Epoksi Tekstür Kaplama

- Epoksi Boya (Coating)

- Epoksi Multilayer Kaplama

- Spor Zemin Uygulamaları

- Poliüretan Self-Leveling

- Dekoratif Epoksi Kaplama (Metalik)

- Clean Room, Duvar ve Zemin Uygulamaları

- Atış Poligonu Zemin Kaplama Uygulamaları

Dürüst ve Doğru Hizmet

Müşterilerimize hizmet satıyoruz. Bu çerçevede kalite ve güven bizim için en önemli konu. Müşteri memnuniyeti birinci önceliğimizdir. Bu yüzden işimizi severek yapıyor ve tüm şantiyelerimizde özveri ile çalışıyoruz. Uzun yıllardır sektör deneyimine sahip oluşumuzu bize güvenen ve sürekli müşterimiz olan yıllar öncesine dayanan eski projelerimize borçluyuz.

Sözleşme ile Garanti

Epoksi zemin kaplama uygulamalarımızda mutlaka sözleşme imzalıyoruz. Bu sayede müşterilerimize verdiğimiz garanti şartlarını hukuki zemine oturtuyoruz. 3 seneden 8 seneye kadar malzeme ve işçilik garantisi vermekteyiz. Epoksi, poliüretan ve dekoratif zemin kaplama hizmetlerimizde vermiş olduğumuz garanti süreleri ile sektörümüzün öncü firmasıyız.

Uluslararası Sertifikalara Sahip Ürünler

Uygulama kalitesini etkileyen en önemli iki faktörden biri kaliteli ürünlerdir. Bu çerçevede sunulan ürünlerin test raporları ve kalite belgelerini müşterilerimize sunuyoruz. Epokon Grup olarak epoksi zemin kaplama uygulamalarımıza yönelik kullanılan ürünlerin tamamı uluslararası sertifikalara sahiptir.

Uygun Fiyat

Standartlarımızdan ve kalitemizden ödün vermeden ürünlerimizi ve tüm uygulamalarımızı müşterilerimize uygun fiyat seçeneği ile sunuyoruz. Gerek endüstriyel zemin kaplama hizmetlerinde gerekse spor zemin kaplama hizmetlerinde en iyi fiyat tekliflerini sunuyoruz.

Satış Sonrası Destek

Müşteri talebi doğrultusunda veya periyodik ziyaretler sayesinde ürün kullanımı süresince ortaya çıkabilecek her türlü problemin tespitini yaparak, proaktif çözümler geliştirmekteyiz.

epoksi_zemin.jpg
epoksi_zemin.JPG
epoksi_zemin.jpeg