UA-192173276-1 UA-192173276-1
 

Epoksi Zemin Kaplama fiyatlarını belirlemede Epoksi Zemin Kaplama projelerinin toplam metrajları, bulunduğu bölge, kullanım amacı, zeminlerin çatlak ve beton kondisyonu ile tamirat durumu, zemin nem oranları ile bulunduğu bölgenin iklim şartları önemlidir. Dolayısıyla zemin fiyatları verilmeden önce tüm bunlar gözlemlenmeli incelenmelidir. Zemin kaplama uygulamaları spesifik zemin kaplama sistemleridir. Ürünler likit olarak üretilir ve kimyasaldır. Epoksi ailesi geniş bir ürün yelpazesine sahip olduğundan izolasyon, tamir, zemin, dekoratif, yapıştırıcı gibi kullanım alanları mevcuttur. Bu nedenle epoksi zemin kaplama ürünleri bu ürün grupları içinde ayrı tutulmalı ve değerlendirilmelidir. Likit olarak üretilen epoksi zemin kaplama ürünleri her müşterinin farklı renk ve hatta farklı renk tonu talebi nedeni ile raf ömrü olsada üretim sürecine sokularak önceden stoklanamaz. Epoksi kaplama ürünleri müşteri ile sözleşme imzalanması sonrasında tarafımızdan fabrikaya üretim siparişi açılır ve üretim sürecine girer. Pigmentasyon uygulaması bitirilen epoksi ürünler şantiye alanında Epokon Grup uzman uygulama ekibi tarafından kullanıma hazır hale gelir.

Epokon Grup'un doğal olarak karşılaştığı ilk soru epoksi zemin kaplama uygulamasının maliyeti ve m2 birim fiyatlarıdır. Metraj bilgisi öğrenildikten, zeminler uzman personel tarafından incelendikten ve çalışma şartları etüd edildikten sonra net epoksi zemin kaplama m2 birim fiyatları ortaya çıkar. İstanbul dışı ve yurtdışı müşterilerimizden bu konuda detaylı zemin fotoğrafları, metraj bilgisi, epoksi zemin kaplamanın kullanım amacı ve hangi sistemin uygulanacağı bilgilerini aldıktan, telefonda veya yüz yüze detaylı görüştükten sonra veya zeminleri yerinde gördükten sonra net fiyatlar çıkartabiliyoruz. Bu noktada internet üzerinden veya elektronik posta yolu ile birim fiyat açıklamak, sunmak, ortalama fiyatlar vermek yanıltıcı olabilir. Epoksi zemin kaplama maliyetleri birçok değişkene göre belirlenir. Doğru, gerçek ve değişmeyecek epoksi boya ve epoksi kaplama birim fiyatları için metrajınız ne olursa olsun Epokon Grup ile iletişime geçiniz.

Epoksi zemin kaplama uygulamaları ( hangi sistem olursa olsun ) spesifik uygulamalardır.Epoksi ürünler stok tutulan ürünler olmadığı gibi her proje için ayrı sipariş ile üretilir. Bu açıdan net bir liste fiyatı vermek mümkün değildir. Zemin etüd edilerek, fizibilite çalışmaları yaparak ve her zemine göre değişen sarfiyat oranları hesaplanarak doğru ve en uygun birim fiyat çalışması yapılabilir. Bu aşamada müşterilerimize sorduğumuz, öğrenme ihtiyacı duyduğumuz bazı kriterler mevcuttur, bunlar;

Uygulama yapılacak toplam metraj, proje lokasyonu, alanın kullanım amacı, zeminin maruz kalacağı trafik durumu, zemin nem oranı vb.

Yukarıda ki bilgiler ışığında sarfiyat oranları belirlenir. Toplamda kullanılacak epoksi astar, epoksi ara kat, epoksi son kat ürünler metrekare bazında belirlenir ve müşterilerimiz ile paylaşılır. Çıkan birim fiyat en doğru sistem ve en uygun birim fiyat olacaktır. Fiyat teklifleri reçeteli ve sarfiyatlı olarak sunulur.

Epoksi Zemin Kaplama Fiyatları
Epoksi Fiyatları